استرس بیهوشی قبل از عمل بینی

استرس بیهوشی قبل از عمل بینی

بیهوشی به چه شکل انجام می شود ؟

آیا بیهوشی حراحی بینی ایمن است ؟ و چه عوارضی می تواند داشته باشد ؟

آیا احتمال دارد بیمار با بیهوشی جراحی بینی دچار مشکل شود ؟

در این مقاله در مورد بیهوشی در عمل جراحی زیبایی بینی و نگرانی هایی که خیلی از بیماران در مورد بیهوش شدن دارند ، بیشتر توضیح می دهیم .

جراحی بینی از جمله جراحی های زیبایی پر طرفدار است که امروزه مورد استقبال عموم افراد قرار گرفته است . جراحی بینی با توجه به حساسیت های موجود در آن ، باعث شده از جوانب مختلف مورد بررسی قرار گیرد تا مراقبت های لازم قبل از جراحی انجام شود .

نمونه عمل بینیجراحی بینی

در جراحی بینی تناسبات کلی چهره باید رعایت شود و علاوه بر زیبایی ، باید از نظر عملکرد نیز کارایی لازم را داشته باشد . بینی عضوی از بدن است که با دیگر عضای صورت مانند پیشانی و گونه ها و لب ها در ارتباط است و در جراحی بینی باید این عوامل نیز در نظر گرفته شود .

بیهوشی قبل از جراحی بینی

بیهوشی قبل از عمل بینی به علت اینکه عمدتا مراجعه کنندگان جوان هستند ، معمولا بدون هیچ عارضه ای انجام می شود . به جز در افرادی که مشکل قلبی و یا بیماری های زمینه ای مانند آسم داشته و یا دارو های خاصی مصرف می کند که در این صورت حتما باید موارد یاد شده را به پزشک معالج خود اطلاع دهند تا با مشاوره های لازم ریسک بیهوشی کاهش یابد .

در حالت طبیعی و نرمال ، برای بیماران مشکلی پیش نخواهد آمد و بدون هیچ گونه استرس، بیهوشی انجام شده و روند جراحی طی می شود .

در یک مرکز خوب که جراحی بینی انجام می شود از دستگاه های مجهز و پیشرفته و دارو های مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود . در نتیجه ترسی از تقلبی بودن و تاریخ گذشته بودن دارو ها ، وجود ندارد .

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

استرس بیهوشی قبل از جراحی بینی

استرس و ترسی که قبل از عمل بینی وجود دارد ممکن است باعث بالا رفتن ضربان قلب بیمار شود و آن ها را برای جراحی وحشت زده کند . ترس از عمل و بیهوشی، امری طبیعی بوده و ممکن است برای هر فردی پیش آید پس از عنوان آن احساس خجالت نداشته باشید و حتما این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید تا بتواند با توضیحات کامل تر از روند جراحی ، آرامش بیشتری به شما بدهد . گاهی اوقات با تجویز آرامبخش برای شب قبل از عمل ، می توان این ترس را کنترل کرد .

قبل از عمل می توانید از محیط جراحی دیدن کنید و با پرسنل ارتباط دوستانه ای داشته باشید . این کار باعث می شود از محیط احساس امنیت بیشتری بگیرید که باعث آرامش بیشتر شما می شود .

نتیجه گیری

با توجه به موارد عنوان شده سعی کنید برای کاهش استرس خود ، با پزشک صحبت کنید و از روند جراحی اطلاعات بیشتری کسب کنید . برای مشاوره های بیشتر شما می توانید به جراح بینی در کرج مراجعه نمایید .

پاسخ

هفده − شش =

Call Now Button