بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی در کرج

جراحی بینی

امروزه جراحی بینی جزو شایع ترین عمل های زیبایی محسوب می شود . هر روزه افراد زیادی به خاطر ظاهر خود ، تصمیم به جراحی می گیرند و یا مشکلات عملکردی ، آن ها را مجبور به جراحی بینی می کند . حال بعد از تصمیم قطعی این سوال بریا بیماران مطرح می شود که چگونه می توانند یک جراح خوب را بیابند ؟ ویژگی یک جراح خوب چیست؟ چه معیار هایی برای تشخیص یک جراح مناسب اهمیت دارد؟ پاسخ دادن به این سوالات می تواند برای نتیجه عمل بسیار حیاتی باشد . به این خاطر توصیه می شود حتما آگاهی لازم و اطلاعات مناسب را کسب کرده آنگاه اقدام به جراحی نمایید . در ادامه به توضیح بیشتر این امر می پردازیم تا در این راستا کمکی به مشتاقان جراحی بینی شده باشد .

انواع جراحی بینی

بینی در همه افراد به دو بخش تقسیم می شود . به طوری که در معاینه اولیه بر طبق نوع بینی استخوانی و یا گوشتی ، روش جراحی تعیین می شود . گاهی لازم نیست جراحی بینی به صورت باز انجام شود و با روش جراحی بسته بتوان به نتیجه دلخواه رسید .

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی بینی کلیک نمایید. 

معیار یک جراحی بینی موفق

جراحی بینی جزو عمل های بسیار حساس در بین عمل های زیبایی است . این عضو در چهره بیشترین تاثیر را در تناسبات ظاهری فرد دارد و وظیفه عملکردی آن مهم تلقی می شود . این موضوع جراحی بینی را حساس و پیچیده می نماید . جراح بینی با ارزیابی وضعیت جسمی بیمار و عارضه هایی که در بینی وجود دارد بهترین حالت را برای بینی در نظر می گیرد این فرم بینی باید با دیگر اجزای صورت همخوانی داشته باشد و متناسب باشد . این امر باعث می شود بهترین جراح بینی، دانش لازم و تجربه و تبحر کافی را داشته باشد تا بتواند نتجیه مطلوب را برای بیمار به همراه داشته باشد .

زمانی می توان یک جراحی بینی را موفق قلمداد کرد که در آن هر دو عملکرد بینی به درستی انجام شود . به طوری که هم ظاهر صورت مطلوب تر گردد و هم سلامت جسمی بیمار بهبود یابد و افرادی که انحراف بینی دارند و یا در تنفس مشکل دارند ، بعد از عمل این مشکلات را نداشته باشند . باید توجه کرد که بینی زمانی می تواند زیبا باشد که در کنار اجزای دیگر صورت طبیعی و متناسب باشد و در کنار دیگر اجزا باید زیبا دیده شود . گاهی بینی به تنهایی زیبا و کوچک شده است اما در چهره فرد بیش اندازه کوچک و یا سربالا شده است . درنتیجه به عملی می تواند یک جراحی بینی موفق گفت که این موارد در آن رعایت شده باشد .

ویژگی بهترین جراح بینی

در جراحی بینی داشتن یک جراح زبده می تواند این اطمینان خاطر ار در بیمار ایجاد نماید که نتیجه کار یک خروجی بسیار مطلوب خواهد بود . البته انتخاب آن لازمه دقت و اطلاعات کافی می باشد . در گام اول باید از تخصص پزشک مطمئن شوید . گاهی پزشک تخصص لازم در این زمینه نداشته و تنها دوره های کوتاهی را گذرانده است . بینی هایی که بعد از عمل ظاهر نامطلوب دارند و یا مشکلات تنفسی پیدا می کنند ، نشان می دهد که جراح تجربه کافی را نداشته است. و گاها بیمار مجبور به انجام جراحی ترمیم بینی خواهد بود .

داشتن نمونه کارهای مناسب و سابقه طولانی می تواند دلیل دیگری از یک جراح بینی خوب باشد . هر گاه عمده جراحی زیبایی بینی به خوبی انجام شده باشد ، نشان می دهد جراح از توانایی بالایی برخوردار است و شما را از سبک جراحی وی آگاه می کند .

بهره گیری از تکنولوژی روز از جمله مواردی است که در انتخاب جراح خوب تاثیر می گذارد . مسلما با پیشرفت علم ، زمینه پزشکی نیز از آن بهره مند خواهد شد و استفاده از روش های سنتی و منسوخ ممکن است نتیجه مطلوبی ارائه ندهد . در جراحی بینی نیز روش های جدیدی پیشنهاد شده است که جراح می تواد از آن برای بهتر شدن نتیجه کمک بگیرد .

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

سن مناسب برای جراحی بینی

سن ایده آل جراحی در سن جوانی است به خاطر اینکه پوست باید خاصیت انقباض پذیری مناسبی داشته باشد و بتواند خود را مطابق تغییراتی که ایجاد می شود ، تغییر دهد . به این خاطر در محدوده سنی ۲۰ تا ۳۰ سال نتیجه بهتری از جراحی زیبایی بینی حاصل می شود . عمل بینی در سن کم نیز توصیه نمی شود چرا که صورت فرد باید به رشد نهایی خود رسیده باشد و تغییری در چهره ایجاد نشود . عمل بینی در سن بالا نیز علاوه بر منعطف نبودن پوست و قابلیت تغییرپذیری کم ، از نظر روحی نیز بیمار دیرتر با چهره خود ارتباط برقرار می کند . داشتن تصور ثابت از چهره خود امری است که از نظر روانشناختی نیز بررسی می شود و به مرور زمان ایجاد می شود . به این خاطر بهترین جراح بینی تصویری از بعد از عمل برای بیمار متصور می شود و از نظر روحی فرد را آماده روبرو شدن با چهره جدید خود می کند .

برای مشاهده ویدئویی از نمونه جراحی بینی روی تصویر زیر کلیک نمایید. 

توضیحات ذکر شده بدان معنا نیست که نمی توان برای افراد در سن بالا عمل بینی انجام داد . بلکه باید موارد احتیاطی قبل از آن را در نظر گرفت به طوری که فرد مشکلات قلبی ، تنفسی و بیماری های زمینه ای نداشته باشد و یا در صورت وجود بتوان آن را کنترل کرد .

پاسخ

یک × دو =

Call Now Button