بهترین جراح بینی طبیعی

بهترین جراح بینی طبیعی

امروزه جراحی بینی محبوبیت زیادی بین مردم اعم از مرد و زن ، پیر و جوان پیدا کرده است . اما با توجه به گذشت چند دهه از این جراحی ، تنوع در آن نیز تغییر کرده است . در هر دوره ای مدل خاصی از بینی مد روز بوده و متقاضیات به دنبال جراحی بینی و تبدیل فرم بینی خود به مدل خاصی بوده اند . اکنون در دوره ای که افراد به دنبال مدل های نچرال و طبیعی هستند . جراحی بینی نیز به این سمت سوق داده شد و بر طبق آمار عموم متقاضیان به دنبال جراحی بینی خود به صورت طبیعی هستند . به زبان ساده تر قصد دارند با عمل بینی تنها معایب آن برطرف شود و به آن فرد متناسب با صورت داده شود . اما برای پیدا کردن جراح بینی که بتواند بینی را به صورت طبیعی عمل کند ، شاید کار راحتی نباشد . در ادامه به توضیح بیشتر این مورد پرداخته می شود تا بتوانید با اطلاعات کافی جراح مناسبی که در عمل بینی طبیعی تبحر کافی دارد را بیابید .

عمل بینی در کرججراحی بینی

جراحی بینی تغییر فرم بینی است که می تواند  به دلایل  درمانی و زیبایی انجام شود . اما آن چه که اهمیت دارد جراحی بینی به روش درست و اصولی است تا بیمار بعد از عمل دچار مشکلات تنفسی نشود و چون این عمل یک جراحی بدون بازگشت است و بیمار نمی تواند وضعیت را به حالت قبل برگرداند و در نتیجه انتخاب بهترین جراح بینی اهمیت ویژه ای پیدا می کند .

بهترین جراح بینی

برای یافتن بهترین جراح بینی راه های مختلفی وجود دارد . می توان سوابق تحصیلی و کاری جراح را بررسی نمود و با تحیلی نمونه کارهای انجام شده به نوع جراحی پزشک پی برد . داشتن مدارک تایید شده در سازمان نطام پزشکی نیز به معنای اجازه برای انجام جراحی است .

بهتر است بعد از انتخاب ، حتما یک جلسه مشاوره داشته باشید . بهترین جراح عمل بینی در جلسه مشاوره باید تمامی اطلاعات لازم در روند درمان را در اختیار بیمار قرار دهد و مراجعه کننده در این جلسه تمام علایق و انتظار خود را در مورد نتیجه نهایی فرم بینی برای جراح بینی بازگو می نماید و با توجه به شرایط جسمی موجود بینی به یک نتیجه نهایی دست می یابند .

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

بهترین جراح بینی طبیعی

جراحی بینی در زیبا نشان دادن چهره بسیار موثر است . وجود تناسب در بین اعضای صورت جزو آیتم های مهم در جراحی است و جراح با در نظر گرفتن آن فرم بینی را طراحی می کند . بهترین جراح بینی طبیعی با بکارگیری اصول زیباشناختی بینی را به گونه ای طبیعی تغییر می دهد که علاوه بر تغییرات ظاهری ، عملکرد بینی نیز بهبود یابد .

در نتیجه با تحقیقات کافی و صرف وقت در ابتدای جراحی می توان جراح مناسبی انتخاب نمود که نتیجه رضایتمندی از عمل حاصل شود .

پاسخ

7 + ده =

Call Now Button