بهترین جراح بینی گوشتی در کرج

بهترین جراح بینی گوشتی در کرج

عمل جراحی بینی بسیار شایع است و یکی از پرطرفدارترین عمل زیبایی در ایران و جهان محسوب می شود.

کاندید مناسب عمل بینی

برای تشخیص فرد مناسب باید در ابتدا تعریفی از زیبایی داشته باشیم . یعنی زیبایی چیست و هر کسی در چه شرایطی به زیبایی خواهد رسید . به طوری که این احساس نیاز را به عمل داشته باشد . بعد از آن باید توسط بهترین جراح بینی مشاوره شود تا مشخص شود بیمار از جراحی سود خواهد برد یا خیر .

افرادی که برای عمل مراجعه می کنند دو دسته هستند ، عده ای جزو افرادی هستند که مشکل تنفسی دارند و یا بینی دچار شکستگی شده است و فرم بینی به سمت راست یا چپ خم شده و یا قوز درآورده است . در بعضی موارد بینی به صورت مادرزادی انحراف دارد و یا دچار پوبیپ شده است .  این افراد کاندید مناسبی برای جراحی بینی ذکر می شوند .

افرادی که برای جراحی بینی در نظر گرفه می شوند باید از نظر جسمی سالم باشند و سن زیادی نداشته باشند . بهتر است افرادی که عمل می کنند دئ علت موجه یعنی مشکل تنفسی و یا از نظر ظاهری مشکل واضحی داشته باشند .

سن مناسب برای عمل بینی

بهتر است سن مناسب برای عمل بینی رعایت شود و بعد از رسیدن به سن بلوغ و به پایان رسیدن رشد فرد باشد . معمولا برای افراد بالای سن ۵۰ – ۶۰ سال نسز توصیه نمی شود چرا که باید شرایط جسمی مساعدی داشته باشند .

مشاوره های لازم توسط جراح بینی

بیماری که قصد جراحی بینی دارد باید مشاوره کامل را دریافت نماید . چرا که هدف از انجام عمل در مرحله اول رضایت بیمار است . در پایان عمل اگر بیمار رضایت لازم را نداشته باشد می تواند در مرحله اول دادن مشاوره لازم و توضیح روند جراحی و نتیجه آن بیان نمود و یا جراح تبحر لازم را برای جراحی نداشته و یا بیمار خود را به درستی انتخاب نکرده است . یک جراح بینی خوب روند درمان را کامل شرح می دهد و اجازه می دهد بیمار خواسته خود را از نتیجه عمل بیان نماید و تا آنجا که با توجه به شرایط بیمار مقدور بود ، انجام دهد .

برای آشنایی بیشتر با نمونه های جراحی بینی می توانید ویدئو زیر را مشاهدده نمایید که نمونه ای از جراحی بینی توسط دکتر عباس نوروزی متخصص گوش و حلق و بینی می باشد .

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی حساسیت بیشتری دارد . از نظر تکنیکی جراحی بینی با توجه به انواع بینی دو دسته است . در نوع اول بینی استخوانی که از نظر جفرافیایی در ایران عمده بینی ها استخوانی هستند و نوع دوم بینی گوشتی که جراحی آن لازمه تجربه و مهرت بیشتری است . جراحی بینی گوشتی به خاطر ضخیم بودن پوست دیرتر به فرم دهی مناسب خواهد رسید . به این خاطر در این نوع بینی اننتخاب یک پزشک مناسب و متخصص بسیار حائز اهمیت است . در بینی های گوشتی معمولا روند بهبودی طولانی تر خواهد بود و ورم بینی دیرتر کاهش می یابد .

در هر دو نوع جراحی بینی باید این نکته را در نظر گرفت که مقایسه کردن بینی خود با بینی افراد دیگر درست نیست و نباید انتظار داشت بینی مطابق با بینی اطرافیان شما شود یا تصاویری از افراد مشهور دیده اید و بخواهید بینی خود را به آن شکل فرم دهید  چرا که بینی هر شخص مطابق با وضعیت خود شخص تعیین می شود و شما می توانید طرح های خود را به عنوان پیشنهاد به جراح ارائه دهید و جراح در مشاوره های خود تا جایی که امکان داشه باشد فرم را به خواست بیمار نزدیک می کند اما نمی توان انتظار صد در صد را داشت . بر اساس استاندارد زیبایی فرم بینی هر فرد باید متناسب با چهره وی باشد.

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

هزینه جراحی بینی

برای جراحی بینی نمی توان یک هزینه استاندارد تعیین کرد که برای همه بینی ها قابل استفاده باشد . البته بر طبق تعرفه سازمان پزشکی برای آن حداقل و حداکثر هایی در نظر گرفته شده است . اما شرایط جسمی بیمار و نوع بینی تعیین کننده خواهد بود . برخلاف تصور بیماران دریافت هزینه های هنگفت را نمی توان بر مبنای تخصص بالاتر پزشک دانست و این نتیجه را دریافت کرد که چون هزینه بیشتری پرداخت شده است لزوما نتیجه صد درصد مورد قبول خواهد بود . عمل بینی نیز مانند سایر عمل ها درصد خطای محدود دارد و پزشم باید هزینه معقولی را از بیمار دریافت نماید .

دریافت هزینه ارزان برای جراحی بینی نیز عمدتا جنبه تبلیغاتی داشته و جراحان متخصص با هزینه های منطقی به جراحی با کیفیت می پردازند .

کلام آخر

عمل جراح بینی گوشتی در بین جراحی های بینی جزو عمل های حساسی است که لازم است توسط بهترین جراح بینی گوشتی صورت گیرد . بیماران باید بدانند جراحی بینی برای بالا بردن کیفیت زندگی است و بعد از انجام آن نباید تغییر منفی در ظاهر و عملکرد بینی رخ دهد به این خاطر تاکید می شود اطلاعات لازم را کسب نمایید و با درایت و اگاهی جراح مناسب را اتخاب نمایید . این امر کمک می کند تا نتیجه قابل قبول را از جراحی بینی دریافت نمایید .

پاسخ

سیزده + 1 =

Call Now Button