بهترین جراح بینی گوشتی در کرج

بهترین جراح بینی گوشتی در کرج

عمل جراحی بینی بسیار شایع است و یکی از پرطرفدارترین عمل زیبایی در ایران و جهان محسوب می شود.

کاندید مناسب عمل بینی

برای تشخیص فرد مناسب باید در ابتدا تعریفی از زیبایی داشته باشیم . یعنی زیبایی چیست و هر کسی در چه شرایطی به زیبایی خواهد رسید . به طوری که این احساس نیاز را به عمل داشته باشد . بعد از آن باید توسط بهترین جراح بینی مشاوره شود تا مشخص شود بیمار از جراحی سود خواهد برد یا خیر .

افرادی که برای عمل مراجعه می کنند دو دسته هستند ، عده ای جزو افرادی هستند که مشکل تنفسی دارند و یا بینی دچار شکستگی شده است و فرم بینی به سمت راست یا چپ خم شده و یا قوز درآورده است . در بعضی موارد بینی به صورت مادرزادی انحراف دارد و یا دچار پوبیپ شده است .  این افراد کاندید مناسبی برای جراحی بینی ذکر می شوند .

افرادی که برای جراحی بینی در نظر گرفه می شوند باید از نظر جسمی سالم باشند و سن زیادی نداشته باشند . بهتر است افرادی که عمل می کنند یک علت موجه یعنی مشکل تنفسی و یا از نظر ظاهری مشکل واضحی داشته باشند .

سن مناسب برای عمل بینی

بهتر است سن مناسب برای عمل بینی رعایت شود و بعد از رسیدن به سن بلوغ و به پایان رسیدن رشد فرد باشد . معمولا برای افراد بالای سن ۵۰ – ۶۰ سال نسز توصیه نمی شود چرا که باید شرایط جسمی مساعدی داشته باشند .

مشاوره های لازم توسط جراح بینی

بیماری که قصد جراحی بینی دارد باید مشاوره کامل را دریافت نماید . چرا که هدف از انجام عمل در مرحله اول رضایت بیمار است . در پایان عمل اگر بیمار رضایت لازم را نداشته باشد می تواند در مرحله اول دادن مشاوره لازم و توضیح روند جراحی و نتیجه آن بیان نمود و یا جراح تبحر لازم را برای جراحی نداشته و یا بیمار خود را به درستی انتخاب نکرده است . یک جراح بینی خوب روند درمان را کامل شرح می دهد و اجازه می دهد بیمار خواسته خود را از نتیجه عمل بیان نماید و تا آنجا که با توجه به شرایط بیمار مقدور بود ، انجام دهد .

برای آشنایی بیشتر با نمونه های جراحی بینی می توانید ویدئو زیر را مشاهدده نمایید که نمونه ای از جراحی بینی توسط دکتر عباس نوروزی متخصص گوش و حلق و بینی می باشد .

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی حساسیت بیشتری دارد . از نظر تکنیکی جراحی بینی با توجه به انواع بینی دو دسته است . در نوع اول بینی استخوانی که از نظر جفرافیایی در ایران عمده بینی ها استخوانی هستند و نوع دوم بینی گوشتی که جراحی آن لازمه تجربه و مهرت بیشتری است . جراحی بینی گوشتی به خاطر ضخیم بودن پوست دیرتر به فرم دهی مناسب خواهد رسید . به این خاطر در این نوع بینی اننتخاب یک پزشک مناسب و متخصص بسیار حائز اهمیت است . در بینی های گوشتی معمولا روند بهبودی طولانی تر خواهد بود و ورم بینی دیرتر کاهش می یابد .

در هر دو نوع جراحی بینی باید این نکته را در نظر گرفت که مقایسه کردن بینی خود با بینی افراد دیگر درست نیست و نباید انتظار داشت بینی مطابق با بینی اطرافیان شما شود یا تصاویری از افراد مشهور دیده اید و بخواهید بینی خود را به آن شکل فرم دهید  چرا که بینی هر شخص مطابق با وضعیت خود شخص تعیین می شود و شما می توانید طرح های خود را به عنوان پیشنهاد به جراح ارائه دهید و جراح در مشاوره های خود تا جایی که امکان داشه باشد فرم را به خواست بیمار نزدیک می کند اما نمی توان انتظار صد در صد را داشت . بر اساس استاندارد زیبایی فرم بینی هر فرد باید متناسب با چهره وی باشد.

 

جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر است؟

در جراحی هایی که سال ها قبل صورت می گرفت در جراحی بینی گوشتی تنها سایز بینی تغییر می یافت و جراح بینی نمی توانست فرم بینی را مطابق با نظر بیمار تغییر دهد و بعد از مدتی فرم بینی به حالت قبل بازمی گشت که این موضوع، خود باعث نهادینه شدن این تصور شد که جراحی بینی گوشتی موفقیت آمیز نخواهد بود. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روش های نوین جراحی، شرایط برای تقویت غضروف ها فراهم شده و جراح می تواند فرم بینی را تغییر دهد .

نحوه جراحی بینی گوشتی

در جراحی بینی گوشتی که تحت عمل بیهوشی کامل صورت می گیرد، با برش های مورد نیاز بر روی بینی اصلاحات مورد نیاز انجام می شود بعد از این اصلاحات برش ها بخیه زده شده و بیمار به قسمت ریکاوری منتقل می شود. بعد از جراحی نیاز به بستری شدن نیست و بیمار می تواند همان روز مرخص شود . در عمل بینی هر چه پوست نازک تر بوده و استخوان ها محکم تر باشند جراحی راحت تر می شود . در نتیجه جراحی بینی گوشتی کمی زمان بیشتری نیاز دارد و سخت تر از جراحی بینی استخوانی خواهد بود . برای انجام این جراحی لازم است به جراح بینی حاذقی مراجعه نمایید تا از نتیجه جراحی اطمینان بیشتری داشته باشید.

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

هزینه جراحی بینی

برای جراحی بینی نمی توان یک هزینه استاندارد تعیین کرد که برای همه بینی ها قابل استفاده باشد . البته بر طبق تعرفه سازمان پزشکی برای آن حداقل و حداکثر هایی در نظر گرفته شده است . اما شرایط جسمی بیمار و نوع بینی تعیین کننده خواهد بود . برخلاف تصور بیماران دریافت هزینه های هنگفت را نمی توان بر مبنای تخصص بالاتر پزشک دانست و این نتیجه را دریافت کرد که چون هزینه بیشتری پرداخت شده است لزوما نتیجه صد درصد مورد قبول خواهد بود . عمل بینی نیز مانند سایر عمل ها درصد خطای محدود دارد و پزشم باید هزینه معقولی را از بیمار دریافت نماید .

دریافت هزینه ارزان برای جراحی بینی نیز عمدتا جنبه تبلیغاتی داشته و جراحان متخصص با هزینه های منطقی به جراحی با کیفیت می پردازند .

کلام آخر

عمل جراح بینی گوشتی در بین جراحی های بینی جزو عمل های حساسی است که لازم است توسط بهترین جراح بینی گوشتی صورت گیرد . بیماران باید بدانند جراحی بینی برای بالا بردن کیفیت زندگی است و بعد از انجام آن نباید تغییر منفی در ظاهر و عملکرد بینی رخ دهد به این خاطر تاکید می شود اطلاعات لازم را کسب نمایید و با درایت و اگاهی جراح مناسب را اتخاب نمایید . این امر کمک می کند تا نتیجه قابل قبول را از جراحی بینی دریافت نمایید .

پاسخ

نه + 15 =

Call Now Button