جراحی ترمیم بینی در کرج

جراحی ترمیم بینی در کرج

آیا می دانید ترمیم بینی برای چه مواقعی است ؟

آیا این سوال برای شما پیش آمده که ترمیم بینی چطور انجام می شود ؟

به هر دلیل احتمال می رود که شخص بعد از انجام عمل بینی به عمل ترمیم بینی نیاز داشته باشد. معمولا پنج تا ده درصد ترمیم بینی بعد از عمل صورت می گیرد . مراجعه به پزشک متبهر و متخصص در این گزینه حائز اهمیت است که بتواند عمل بینی را با تکنیک های درست عمل جراحی انجام دهد تا نتیجه قابل قبولی بدست آید. در این مقاله سعی می شود به بیان مواردی از جراحی ترمیم بینی بپردازیم .

چرا عمل ترمیم بینی انجام می شود؟

ترمیم بینی بعد از انجام جراحی بینی با تشخیص پزشک متخصص انجام می گیرد این ترمیم می تواند جنیه زیبایی داشته باشد و مریض بعد از مدتی از ظاهر بینی احساس خوبی نداشته باشد و برای انجام ترمیم بینی به پزشک متخصص خود مراجعه کند.

جراحی ترمیم بینی چگونه انجام می شود ؟

در جراحی ترمیم بینی اگر ایرادات موجود برای عمل کم باشد یعنی در حد ناهمواری های کوچک روی بینی و یا ناهماهنگی در سوراخ های بینی وجود داشته باشد،  می توان این موارد را با بی حسی موضعی توسط پزشک متخصص، در مطب انجام داد. این کار بدون بستری انجام می شود و در زمان کوتاهی بهبودی مورد نظر حاصل می شود. اما اگر ایرادات بعد از عمل زیاد باشد و برای بیمار مشکل ایجاد کند باید عمل ترمیم بینی با بیهوشی مجدد انجام شود تا ضایعات و یا مشکلات بینی به طور کامل برطرف شود.

هزینه ترمیم بینی

هزینه این عمل بستگی به شرایط بینی دارد که در چه وضعیت قرار گرفته اگر در حدی باشد که بتوان در مطب آن را انجام داد هزینه کمتری به آن تعلق می گیرد و اگر نیاز به عمل و بیهوشی داشت هزینه های بیمارستان اضافه می شود . در بسیاری از جراحی های ترمیم بینی پزشکان جراح هزینه عمل دوم را دریافت نمی کنند که این مسئله باید از ابتدا با پزشک مربوطه هماهنگ شود .

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

چه موقع برای انجام ترمیم بینی مراجعه شود؟

ترمیم بینی بعد از عمل بینی در بسیاری از افراد دچار دغدغه می کند . ممکن است کسی که به تازگی عمل بینی انجام داده از نتیجه کار راضی نباشد و یا دچار مشکلاتی شود که برای ترمیم بینی به پزشک خود مراجعه نماید در این موارد باید گفت که عمل جراحی بینی بعد از مدتی شکل نهایی خود را نشان می دهد و باید بعد گذر حداقل شش ماه برای ترمیم بینی خود اقدام کند . البته قابل ذکر است که مشکلات تنفسی و پزشکی باید در اسرع وقت پیگیری شود .

نتیجه گیری

عمل بینی بسیار با اهمیت است و ترمیم بعد از آن با حساسیت های خاصی روبرو است ، زیرا عمل مجدد برای بیمار ایجاد نگرانی کند در نتیجه می توانید با مراجعه به متخصص جراح بینی از روند ترمیم بینی به خوبی آگاهی یابید و در صورت لزوم این عمل را انجام دهید.

مقالات مرتبط

جراحی بینی در کرج

جراحی بینی گوشتی در کرج

جراحی بینی استخوانی در کرج

جراحی بینی فانتری در کرج

جراحی بینی طبیعی در کرج

پاسخ

دوازده − شش =

Call Now Button