هزینه جراحی بینی استخوانی

هزینه جراحی بینی استخوانی

چرا جراحی بینی؟

اگر از تمامی افرادی که بینی خود را جراحی کرده اند این سوال پرسیده شود که چرا بینی شان را جراحی کرده اند،پاسخ اکثر آنها این است که خواسته اند چهره ای زیبا داشته باشند و همینطور جدید! این غالب ترین تفسیر از جراحی بینی است.انسان ها در جامعه و زندگی جدید مایلند زیبا و زیباتر دیده شوند و این شاید از رفتارهای شهروندی در زندگی مدرن نشات گرفته باشد.در ادامه به چند نکته در خصوص کلیات جراحی بینی ،هزینه جراحی بینی استخوانی و همین طور اینکه بهترین جراح بینی چه کسی است اشاره خواهیم کرد.

انواع جراحی بینی

اگر بینی شما دارای پوست ضخیم و غضروف های ضعیف باشد نیازمند جراحی بینی گوشتی هستید!

اگر بینی شما دارای پوست نازک و غضروف های محکم است پس باید جراحی بینی استخوانی انجام دهید!

صاحبان بینی استخوانی افرادی هستند که از انحراف بینی خود شکایت دارند. اما باید بگوییم اگر شما جزو این دسته هستید پس جراحی آسان و ارزان به نسبت افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند، در انتظار دارید. زیرا پزشک شما فقط با تراشیدن استخوان بینی میتواند عیب آنرا برطرف نماید.

هزینه جراحی بینی

معمولا یکی از دغدغه های اصلی هر فردی جنبه مالی و هزینه های عمل زیبایی است  و در این شرایط اقتصادی، افرادی که دغدغه زیبایی دارند اما پول کافی برای هزبنه های جراحی را ندارند به دنبال پزشک های ارزان قیمت گشته و توجه به مهارت ها و سابقه پزشک را از یاد می برند. این شاید اشتباهی جبران ناپذیر باشد.

هزینه های عمل جراحی بینی با توجه به نوع بینی ، مهارت پزشک و منطقه جغرافیایی متغیر است.

منطقه جغرافیایی همانگونه که بر قیمت سایر خدمات و کالا ها تاثیر گذار است، بر قیمت جراحی زیبایی بینی نیز تاثیر دارد ، بدیهی است که قیمت جراحی های زیبایی در تهران نسبت به شهرستان ها بالاتر خواهد بود اما بیشتر پزشکان متبحر به سبب امکانات بیشتر و تجهیزات بیمارستانی بهتر، در مراکز استان ها یا پایتخت حضور دارند.

قیمت عمل بینی با توجه به سابقه و مهارت پزشک متغیر است و پزشکان با سابقه و ماهر، دستمزد های ببشتری دریافت می کنند.

پوشش بیمه برای عمل بینی 

عمل های جراحی بینی معمولا تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند و جزو عمل های زیبایی محسوب می شوند مگر اینکه اثبات شود عمل بینی برای اصلاح تیغه بینی یا به اصطلاح سپتوپلاستی انجام شده است. متقاعد کردن شرکت های بیمه با معاینات خاص و تایید پزشکان معتمد امکان پذیر است.

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

تاثیر عمل بینی ارزان بر چهره

برخی افراد با قیمت های زیر سه میلیون تومان بینی های خود را عمل می کنند و گاهی شنیدن این موضوع شما را به عمل ارزان قیمت بینی ترغیب می کند اما باید مراقب باشید .عمل جراحی زیبایی بینی به هیچ وجه عمل ساده ای نیست و در صورت ماهر نبودن جراح می تواند صدمات جبران ناپذیری بر زیبایی شما ایجاد کند.

عمل های جراحی ارزان قیمت معمولا توسط رزیدنت هایی انجام می شود که سابقه مواجه با بینی های مختلف را نداشته و صرفا برای آموزش خود دست به تیغ می شوند بنابراین اگر به فکر زیبایی خود هستید و فکر می کنید با عمل کردن بینی خود جذاب تر خواهید شد و در فکر عمل های ارزان قیمت توسط رزیدنت ها هستید ، باید بگوییم به زیبایی قبل از عمل خود قانع باشید و بینی خود را دست افراد نابلد نسپارید چرا که نتیجه این کار، غیر قابل پیش بینی است‌.

کلام آخر

تمام تلاش تان را بکنید که یک جراح بینی خوب پیدا کنید و اطمینان داشته باشید که این تجربه و تبحر پزشک متخصص زیبایی است که می تواند شما را زیباتر کند. هزینه ای که شما برای یک عمل زیبایی می پردازید، هزینه ای است که ماحصل آن در تمام طول مدت عمرتان پیش چشم شما و اطرافیان شماست.

پاسخ

4 × سه =

Call Now Button