هزینه جراحی بینی گوشتی

هزینه جراحی بینی گوشتی  در کرج 

عمل بینی به خاطر تاثیری که در ظاهر فرد می گذارد بسیار پرطرفدار است . کشور ایران در این زمینه جزو سرامدان است و متخصصان متبحری دارد از این رو سالانه افراد مشهوری برای انجام عمل بینی به ایران می آیند . اگر به دنبال جراحی بینی بوده اید مسلما با نام بینی استخوانی و بینی گوشتی آشنا شده اید . بینی گوشتی خصوصیاتی دارد که معمولا مراجعه کنندگان نگران نتیجه عمل خواهند بود اما با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و دانش جراحان این امکان میسر شده است تا بتوان نتیجه رضایت بخشی از عمل بینی گوشتی دریافت نمود. در ادامه به هزینه های عمل بینی بیشتر می پردازیم .

جراحی بینی

جراحی بینی یک عمل درمانی است که هم برای زیبایی انجام می شود و هم درمانی . افراد زیادی هر روزه از خروپف و یا تنفس نامنظم رنج می برند و ظاهر بینیشان منحرف و یا قوزدار است . این عوامل سبب شده روزانه به مراجعه کنندگاه جراحی بینی افزوده شود . اما نکته ای که باعث نگرانی این افراد می شود ، هزینه های جراحی بینی است . با افزایش مخارج روزانه و تورم ، هزینه های وارد شده به سبد خانواده نیز افزایش یافته است و عموما افراد به دنبال هزینه مناسب و معقول برای درمان هستند . حال گاهی به بی راهه رفته و خواهان عمل با کم ترین هزینه هستند که باعث می شود بی کیفیت ترین نتیجه را دریافت نمایند .

هزینه جراحی بینی

این نکته قابل قبول است که هیچ ارزانی بدون دلیل نیست . البته قیمت های نجومی برخی از جراحان نیز قابل قبول نبوده و باید دقت نمایید تا با کیفیت مناسب ، هزینه خوبی برای عمل خود بیابید و این کار با دقت و بررسی بیشتر انجام دهید . هزینه های عمل بینی به قسمت های زیر تقسیم می شود .

  • هزینه های قبل از جراحی بینی شامل آزمایشات و تهیه مدارک مورد نیاز
  • هزینه کلینیک و یا بیمارستان
  • هزینه جراح بینی
  • هزینه های بعد از جراحی بینی شامل مواد غذایی و داروهای توصیه شده پزشک

برای اشنایی بیشتر با جراحی دکتر عباس نوروزی متخصص گوش و حلق و بینی می توانید ویدئو زیر را مشاهده نمایید .

چگونه هزینه تعیین می شود؟

آیتم های زیادی برای ارزیابی هزینه عمل وجود دارد . مانند وضعیت جسمانی بیمار و میزان مشکلی که بیمار دارد و همچنین مهارت و دقت جراح بینی که تاثیر مستقیم در نتیجه عمل دارد . مسلما هر چقدر جراح ، متخصص و متبحر باشد و به آناتومی بینی آشنایی بیشتر داشته باشد ، میزان خطا کاهش یافته و بینی بدون مشکل تنفسی عمل می شود و تناسب آن در ظاهر فرد حفظ می گردد .

فرم بینی نیز در هزینه تاثیر دارد . افرادی که بینی با آسیب های جدی و انحراف بینی شدید دارند و یا برای ترمیم بینی یا عمل ثانویه مراجعه می کنند هزینه های متفاوتی به آنها اعلام می شود .

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

هزینه جراحی بینی گوشتی

از دیگر فاکتورهایی که در هزینه عمل بینی موثر است نوع پوست و غضروف بینی است . بینی های با پوست ضخیم سخت تر فرم می گیرند و حتی در مراقبت های بعد از جراحی نیز حساس تر بوده و زمان بیشتری برای بهبودی کامل نیاز دارد زیرا ضخامت پوست و ضخامت غضروف در ناحیه نوک بینی گوشتی بیشتر از استخوانی است . البته این موضوع مبنی به این نیست که در نتیجه بینی تفاوتی وجود دارد و نمی توان فرم مطلوب را دریافت کرد بلکه تنها جراحی سخت تر و روند درمان زمان بر خواهد بود .

پاسخ

5 × 1 =

Call Now Button