۰۱ تیر

بهترین زمان برای جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

بهترین زمان برای جراحی بینی

اطلاعات شما در مورد جراحی بینی چگونه است؟

آیا جراحی بینی را برای خود لازم می بینید؟

تا چه حد مراقبت های جراحی بینی را می شناسید؟

امروزه جراحی بینی پرطرفدار شده است و افراد در هر گروه سنی و شرایط مختلف خواستار انجام این عمل زیبایی هستند البته این جراحی می تواند برای رفع مشکلات عملکردی نیز انجام شود . اما ممکن است انجام آن در هر سنی مناسب فرد نباشد . در ادامه به توضیح بیشتر زمان درست جراحی بینی پرداخته می شود .

نمونه جراحی بینیجراحی بینی

جراحی بینی یک جراحی زیبایی است که بر طبق نوع بینی فرد طبقه بندی می شود . بینی فرد ممکن است بینی گوشتی و یا استخوانی باشد . معمولا بینی های استخوانی روند درمانی سبک تری خواهند داشت و مراقبت های بعد از جراحی بینی زودتر به پایان خواهد رسید . جراحی بینی گوشتی مدت زمات بیشتری لازم دارد تا ورم بینی کاهش یابد و مراجعه کنندگان باید بدانند نوع بینی آن ها در کدام دسته قرار دارد تا بتوانند اقدامات لازم را انجام دهند .

چسب بعد از جراحی بینی

نکات مهمی که بعد از جراحی بینی توصیه می شود در کاهش ورم بینی بسیار تاثیر گذار است . یکی از این نکات چسب زدن بعد از جراحی است . این کار به دلایل زیادی به بیمار پیشنهاد می گردد . کاهش ورم بینی ، هشدار به اطرافیان به تازه عمل شدن بینی ، جلوگیری از وارد شدن ضربه به بینی و … می تواند از مزایای چسب زدن باشد .

کی جراحی بینی انجام دهیم؟

جراحی از نظر زیبایی بهتر است در زمانی انجام شود که فرد دوره رشد خود را گذرانده و صورت به رشد کامل رسیده باشد . معمولا برای خانم ها پایان ۱۵ سالگی و در اقایان پایان ۱۷ سالگی رشد صورت کامل می شود . برای انجام جراحی نیز بهتر است زمان را به بعد از این بازه زمانی موکول کرد ، به جز موارد اورژانسی که در آن شرایط درمانی نیز وجود دارد و از نظر سلامت جسمانی نمی توان جراحی را در زمان دیگری انجام داد . مانند مورد های مادرزادی که کودک از لحاظ ظاهری و درمانی از ابتدا در ناحیه بینی مشکل داشته است و یا حادثه های رانندگی که می تواند به بینی آسیب برساند .

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

جراحی بینی در سن بالا

همانطور که جراحی بینی در سن پایین نهی می شود ، توصیه می شود افرادی که برای زیبایی ، قصد انجام عمل بینی را دارند بهتر است آن را در سن های خیلی بالا انجام ندهند. برای آن دلایل زیادی مطرح شده است از جمله در سن مناسب ، ترمیم زودتر انجام شده و فرم دهی به بینی راحت تر خواهد بود علاوه بر این موارد ، فرد در سن بالا از نظر روانی و بصری به فرم بینی خود عادت کرده و بعد از عمل دچار نوعی بیگانگی با خود می شود به طوری که ممکن است افراد دچار مشکلات روحی شوند .

کلام آخر

در نتیجه بهتر است زمان مناسب را برای انجام عمل انتخاب نمایید و با انتخاب یک جراح بینی خوب در کرج که متبحر و با تجربه است، از نتیجه عمل بینی خود مطمئن شوید.

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

پاسخ

هشت + یازده =