ترمیم بینی عمل شده
12 ژوئن

ترمیم بینی عمل شده

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ترمیم بینی عمل شده

چرا ترمیم بینی انجام می شود؟

چه انتظاری می توان از جراحی ترمیمی داشت ؟

انواع ترمیم بینی کدامند؟

جراحی بینی یک عمل جراحی حساس است شاید تصور شود یک جراحی زیبایی محسوب می شود و تنها ظاهر را مشمول می شود اما در مورد بینی نه تنها زیبایی بلکه عملکرد فرد نیز تحت شعاع قرار می گیرد . در ادامه به توضیح بیشتر جراحی بینی و لزوم انجام جراحی ترمیمی پرداخته می شود .

نمونه جراحی بینیجراحی بینی

در جراحی بینی بیماران نیز باید از وضعیت خود شناخت مناسب داشته باشند به این معنا که نوع بینی برای عمل جراحی در نظر گرفته می شود به پوست های ضخیم یا به اصطلاح بینی گوشتی و یا پوست های نازک تقسیم بندی می شوند و گاها فرد آگاهی لازم از وضعیت بینی خود نداشته و نمی داند اگر بینی با پوست ضخیم دارد ، مسلما نتیجه آن با کسی که پوست نازک تر دارد ، قطعا متفاوت خواهد بود و یا جنسیت فرد که می تواند در جراحی بینی تاثیر گذار باشد .

ترمیم بینی

جراحی ترمیمی بسیار حساس تر و دارای ظرافت بیشتری هستند . معمولا جراحانی دست به انجام این عمل می زنند که متبحر و با تجربه باشند .

در جراحی دوم و ثانویه مقدار خونرسانی به بینی کم شده و جراح باید با دقا بسیار زیادی جراحی بینی را انجام دهد و حتی در مواقعی نیاز است که از غضروف ها پیوند غضروفی ، از گوشت و یا از دنده نیز برای انجام عمل استفاده شود .

انتظار از جراحی مجدد بینی

در بسیاری از موارد اگر جراحی با دقت انجام شود نتایج بسیار مطلوبی خواهد داشت و اشکالات مهمی از فرد بر طرف می شود . اما این نکته ار باید در نظر داشت که در هیچ جراحی زیبایی نتیجه به صورت صد در صد نبوده و این جراحی نیز ممکن است درصد خطا داشته باشد و انتظار مراجعه کننده کاملا تامین نشود . به این خاطر همیشه تاکید می شود در انتخاب جراح بینی خوب در کرج دقت های لازم انجام شود .

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : 09359829002 – 09124231242

اینستاگرام

مشاوره قبل از جراحی بینی

انتظارات و شرایط بیمار توسط جراح بینی به مراجعه کننده انتقال می یابد و حدی که قرار است بعد از جراحی بینی رخ دهد برای بیمار تصویر سازی نماید و مراجعه کننده با انجام مطالعات و کسب اطلاعات از پزشک می تواند به شناخت کافی از روند جراحی پیدا کند .

کلام آخر

درنتیجه فرد باید سیستم بدن خود را بشناسد و دقیقا بداند چه وضعیت و تیپ بینی دارد و همان انتظارات را داشته باشد و اگر انتظار مد خود را بیشتر از حد معقول بداند به خاطر نرسیدن به آن نتیجه ممکن است دچار نارضایتی شود و این موضوع باعث شود به دنبال جراحی مجدد یا ثانویه برود در صورتی که از نظر جراح نیاز به این عمل نباشد . پس سعی کنید از یک جراح مجرب و متبحر مشاوره های لازم را بگیرد و اگر جراح بینی جراحی ترمیمی را برای شما مناسب دید ، نسبت به انجام آن اقدام نمایید .

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

پاسخ

4 × 2 =