۱۱ خرداد

جراحی بینی استخوانی چگونه است؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مدت زمان مطالعه ۱ دقیقه

جراحی بینی استخوانی چگونه است؟

آیا به دنبال جراحی بینی هستید؟

می دانید نوع بینی شما چگونه است؟

بینی های استخوانی معمولا قوس بزرگ دارند و سرپایین هستند و بیشترین مراجعه برای جراحی بینی را این گروه به خود اختصاص داده اند . در ادامه به توضیح شرایط انجام این جراحی می پردازیم .

بینی استخوانی

از کجا متوجه شویم که بینی گوشتی و یا استخوانی است . معمولا بیماران با بینی استخوانی پره بینی نازکی دارند ، بینی استخوانی معمولا دارای غضروف قوی و پوست نازکی می باشد . به همین علت ایرادات آن به خوبی نمایان است . ممکن است در بعضی از افراد در قسمت نوک بینی قسمت ضخیم تری داشته باشند اما در نهایت جزو گروه بینی استخوانی محسوب می شوند .

نمونه عمل بینینظر بیمار در جراحی بینی استخوانی

بیمار در شرایط داشتن بینی استخوانی می تواند تا حد بیشتری در نوع فرم بینی خود نظر بدهد . به این معنی که بعد از برداشتن قوس بینی توسط جراح بینی قوس داده شود و یا صاف باشد و می تواند انتخاب کند میزان سربالایی بینی تا چه اندازه باشد .

روند جراحی بینی استخوانی

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

عملکرد بینی بعد از جراحی بینی

در انجام جراحی بینی در ابتدا مسائل تنفسی بیمار و عملکردی آن برطرف و یا بهبود می یابد و در اولویت جراح ،حفظ عملکرد های بینی است . گاهی زیاد کوچک کردن و یا فانتزی بودن بینی ممکن است به دریچه های اصلی تنفسی بینی آسیب برساند و باعث مشکلات تنفسی اعم از صدا دادن ، صوت زدن یا تنگی نفس برای بیمار شود .

کلام آخر

برای افرادی که قصد انجام جراحی بینی دارند با در نظر گرفتن نوع بینی آن ها روند جراحی تعیین می شود . بیماران برای این عمل به توصیه های جراح توجه کنند و دقت داشته باشند جراحی بینی یک عمل زیبایی همراه با حفظ عملکرد های آن است . برای مشاوره های بیشتر می توانید به جراح بینی خوب در کرج مراجعه نمایید .

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

پاسخ

دو × 3 =