۰۵ آذر

جراحی زیبایی بینی با قیمت مناسب

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳۹ میانگین: ۳.۹]
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

جراحی بینی

آیا به دنبال جراحی بینی هستید؟ آیا می خواهید با هزینه مناسب بینی خود را به بهترین شکل تغییر دهید؟ با ما همراه باشید تا در ادامه توضیحات بیشتری درباره جراحی بینی و هزینه آن بدانید.

جراحی زیبایی بینی

بینی یکی ارکان اصلی زیبایی بخش به صورت است، بنابراین اگر بینی دارای نقص باشد ممکن است تناسب چهره افراد بهم بریزد، همچنین روحیه و عزت نفس شان تضعیف شود، بنابراین افراد با  دریافت آگاهی های کامل مربوط به جراحی زیبایی بینی، به سمت این عمل زیبایی گام بر می دارند تا  با برطرف کردن کوچکترین نقص زیبایی خود، روحیه دوست داشتن خودشان را بالا ببرند.

تاثیرات جراحی بینی بر روی زندگی افراد 

در افرادی که دچار مشکلاتی از قبیل : تنفسی، شکستگی، قوز بینی هستند، کمک می کند تا پس از جراحی، به آرامش برسند و از راحت نفس کشیدن لذت ببرند و در ادامه رطوبت کافی را به بینی می بخشد.

نمونه عمل بینی

تاثیرات روانی بر روی افراد

اگر بیمار با توجه به تبحر پزشک خود و انجام مراقبت های لازم، عمل جراحی بینی موفقیت آمیزی پشت سر گذاشته باشد، بر روی رفتار و نحوه ی زندگی آن ها تاثیرات مثبت و خوشایندی بر جای می گذارد، به دلیل آنکه افرادی که مدتها درگیر نقص های بینی بوده با عدم اعتماد به نفس مواجه شده اند، با رفع نقص زیبایی شان اعتماد به نفس از دست رفته باز می گردد.

کسانی که قبل از جراحی بینی افرادی گوشه گیر و منزوی بودند، حال پس از جراحی و برطرف شدن نقص شان، در روابط اجتماعی شان فعال تر می شوند و از اضطراب اجتماعی دور می شوند. پس جراحی بینی می توانند در نحوه زندگی افراد موثر باشد.

روش رینوپلاستی در جراحی بینی

روشی امن تر و کم خطر تر در جهت اصلاح افتادگی نوک بینی و جابجا کردن غضروف های بینی است .

بدریخت انگاری چیست ؟

افرادی  را که هیچ مشکل خاصی در چهره شان دیده نمی شود و پزشک جراح بینی خوب هم فرد را کاندیدای جراحی بینی نمی داند و یکی از اختلالات روانشناختی محسوب می شود،  را بدریخت انگاری می گویند.

دوران نقاهت پس از انجام جراحی بینی چه مدت  طول می کشد؟

عمل جراحی بینی در مقابل دیگر عمل های جراحی،  دوران نقاهت طولانی را به دنبال ندارد و مدت کوتاهی صرفا برای از بین رفتن عوارض داروی بیهوشی تجویز می شود. اما انجام  مراقبت های ویژه ای  پس از جراحی بینی ضروری است. یکی از آن مراقبت ها ، خودداری از خوردن غذاهای جویدنی سفت است و بهتر بوده غذا ها را به شکل نرم و آسیاب شده مصرف کرد .

_از دیگر مراقبت های لازمه پس از عمل جراحی بینی می توان به اجتناب کردن از خنده یا گریه شدید که موجب وارد شدن فشار به بینی می باشد خودداری کنند و همچنین به اجتناب از  آفتاب گرفتن ، شنا کردن اشاره کرد.

عمل جراحی بینی چه عوارضی را در پی خواهد داشت؟

_ واکنش به داروهای بیهوشی در عمل جراحی بینی

_ کم شدن حس بویایی

_ زیاد شدن تنفس از راه دهان

_خونریزی

_عفونت

باتوجه به مهارت پزشک متخصص و هم چنین رعایت مراقبت های قبل وبعد از جراحی می توان تا حد زیادی جلوی بروز عوارض را گرفت و آنرا کنترل کرد .

هزینه جراحی بینی

حال به قسمت شیرین هزینه می رسیم. امروزه با اضافه شدن جراحان در همه حوزه ها، هزینه های اعلام شده از سوی آن ها نیز متغییر شده است. شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد تبلیغات جراحی بینی با هزینه پایین را دیده باشید. این موضوع ذهن شما را به سمت و سویی می برد که می توانید با هزینه پایین یک جراحی با کیفیت داشته باشید. اما این نکته بسیار حائز اهمیت است که جراحی بینی علاوه بر ظاهر در سلامت شما نیز تاثیر می گذارد در نتیجه همیشه کمترین هزینه کیفیت مناسب را به همراه ندارد. از نظر بهترین جراح بینی، هزینه ی هر عملی با عمل های دیگر متفاوت است و بسته به نوع عمل جراحی بینی که انجام داده اید، تغییر می کند و البته به عوامل دیگری همچون نوع مواد مورد مصرفی در عمل، بیمارستانی که عمل در آن انجام شده است و رده بندی پزشک در میان دیگر همکارانی که در این حوزه فعالیت می کنند، وابسته است . پس در گام اول در یافتن جراح بینی دقت لازم را داشته باشید .

چه مراقبت هایی قبل از جراحی بینی باید انجام شود؟

_ از استعمال سیگار و مواد مخدر جدا خودداری کنید.

_ اگر از نسخه دارویی خاصی تبعیت می کنید حتما با پزشک خود در میان بگذارید .

_ اگر دچار سرماخوردگی و آبریزش بینی شده اید  با توجه به مشورت با پزشک تان ، وقت جراحی خود را عقب بیاندازید .

انجام چه مراقبت هایی بعد از عمل ضروری است ؟

_حدالامکان از عطسه کردن جلوگیری کنید.

_اگرعینکی هستید از عینکی با فرم سبک استفاده کنید و سعی کنید در طول روز از عینک زیاد استفاده نشود چون امکان دارد به بینی  فشار وارد کند.

_سرتان را طولانی مدت پایین نگیرید.

_دستورات  تجویزی پزشک را رعایت کنید.

 آیا عمل جراحی بینی یا رینوپلاستی محدودیت سنی دارد ؟

به طور کلی و قطعی نمی توان گفت محدودیت سنی وجود دارد ، ولی جراح بینی توصیه می کنند از سن بلوغ می توانند عمل جراحی بینی را انجام دهند .

آیا دردوران بارداری امکان انجام جراحی بینی وجود دارد؟

خیر، در دوران بارداری امکان انجام جراحی بینی وجود ندارد ، معمولاً با توجه به دستور پزشک دو ماه بعد از زایمان و یک ماه قبل از اقدام به بارداری ، جراحی بینی انجام می شود، زیرا بیهوشی و فشار عمل جراحی بینی ممکن است به جنین آسیب برساند.

آیا نوع بینی بر جراحی زیبایی بینی نقشی دارد؟

بله، نوع بینی بر روی عمل جراحی زیبایی بینی موثر است، مثل بینی از نوع گوشتی، از خصوصیات بارز آن پهن و  ضخیم بودن آن است، روش جراحی این گونه بینی ها با روش دیگر جراحی بینی ها فرق دارد. چون در جراحی بینی گوشتی، از روش های تقویت اسکلت بینی استفاده می کنند و برای بیشتر شدن بافت های نرم بینی ضروری است و جراحی این نوع از بینی ها با استفاده از روش های نوین، با نتایج مطلوبی همراه است.

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

یکی دیگر از راهکارهای موفقیت در جراحی رینوپلاستی

صحبت در مورد انتظارات بعد از عمل جراحی بینی خود با پزشک متخصص مربوط و همچنین دریافت مشاوره پیش از جراحی، می تواند پس از جراحی لبخند رضایت را بر لبان شما بنشاند.

نتیجه گیری 

 عمل جراحی بینی، در زیبایی چهره افراد اعجاز نمی کند فقط کمی کمک می کند تا  به صورت خود تناسب بدهند.

حتما توجه داشته باشید قبل و بعد عمل جراحی بینی مراقبت هبهتریایی لازمه را انجام دهید تا مشکلی ایجاد نشود.

انتظارات پس از عمل بینی خود را با پزشک تان در میان بگذارید تا به نتیجه ایی بهتر دست یابید .

عوارض پس از جراحی منوط به رعایت مراقبت های لازمه و دستور پزشک، می باشد.

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

4 thoughts on “جراحی زیبایی بینی با قیمت مناسب

  1. ساناز رسولی - مهر ۲۵, ۱۳۹۹ در ۲:۴۲ ب٫ظ

    سلام نوک بینی من دچار افتادگی شده برای جراحی هزینه اش چقدر هست

    پاسخ
  2. نیما - دی ۱۵, ۱۳۹۹ در ۹:۴۱ ب٫ظ

    سلام آقای دکتر خوبی شرمنده مزاحمتون میشم از یاسوج پیام میدم میخواستم ببینم هزینه عمل جراحی چقد میشه

    پاسخ

پاسخ

12 + شش =