۲۰ اسفند

جراحی زیبایی بینی در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۱.۵]
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

جراحی زیبایی بینی در کرج 

آیا قصد دارید جراحی بینی انجام دهید ؟

آیا از جزییات جراحی زیبایی بینی اطلاعی دارید ؟

عمل جراحی زیبایی بینی جزو شایع ترین جراحی زیبایی و پلاستیک است که روی بدن انجام می شود و این مسئله در کل دنیا نیز مطرح است . در کشور ایران جراحی زیبایی بینی بسیار پر اهمیت است به طوری که در بین کشور های آسیایی ، آفریقایی و حتی اروپایی درصد جراحی زیابیی بینی در کشور ما بالاتر است .

در چند سال گذشته بیشتر متقاضیان خانم ها بوده اند اما اکنون مردان نیز گرایش زیادی به جراحی بینی پیدا کرده اند و به وفور این جراحی انجام می شود .

جراحی بینیجراحی بینی چگونه است ؟

نکته ای که باید به یاد داشته باشیم ، کسی که می خواهد جراحی بینی انجام دهد باید در ابتدای کار اطلاعات و نظر درستی در مورد جراحی زیبایی بینی داشته باشد. بیمار باید این مسئله را بداند که جراحی زیبایی بینی به این صورت نیست که بتوان هر بینی با هر فرمی که قبلا وجود داشته است را به هر فرمی که فرد می خواهد درآورد . باید توجه داشته باشد که ماده و خمیره اولیه ای که جراح می خواهد به وسیله آن جراحی را انجام دهد ، استخوان ، پوست و غضروف خود بیمار است در نتیجه این تفکر اشتباه بوده و ممکن نیست . این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که هر بینی باید مختص به همان چهره شخص مورد نظر ، طراحی و یا شکل داده شود .

نظرات بیمار برای جراحی بینی

بعضی خواسته های بیمار از نظر اصول و موازین علمی درست نمی باشد مانند اینکه بینی بسیار کوچک شود یا قوس بینی بیشتر شود و یا سوراخ های بینی کاملا تنگ شود که هنگام خندیدن پهن نشود . این نظرات علمی نیست و به شخص آسیب می زند و به یاد داشته باشید که اصلاح این موارد مشکل است . اگر موازین علمی و عملی به درستی در حین جراحی بینی به کار گرفته نشود ، فرد می تواند دچار عوارضی شود که تا آخر عمر گریبانگیر آن باشد .

عملکرد بینی

بینی هر فرد قبل از این که زیبا باشد باید دارای عملکرد باشد و شخص بتواند با آن به راحتی نفس بکشد . عمل جراحی که بینی را بسیار کوچک می کند ، باعث از بین رفتن این عملکرد می شود و شخص دچار خشکی دهان طولانی مدت ، تنفس دهانی تمام مدت و موارد این چنینی می شود که بسیار آسیب زا است .

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

انواع بینی

جراحی زیبایی بینی معمولا به دو قسمت جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی تقسیم می شود . هر کدام این بینی ها روش های خاص درمانی دارند که  عموما متفاوت هستند . بینی های گوشتی نیاز به مراقبت های بیشتر و طولانی تری نسبت به استخوانی دارد .

نتیجه گیری

آنچه که می تواند در جراحی زیبایی بینی مهم باشد در نظر گرفتن چهره خود و تناسب داشتن آن با بینی است . فرم و حالت بینی و حفظ عملکرد بینی بسیار اهمیت دارد . شما می توانید با مشاوره از جراح بینی اطلاعات لازم را کسب نمایید .

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

پاسخ

هشت + 4 =