۲۴ اردیبهشت

عمل بینی در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

عمل بینی در کرج

آیا قصد دارید جراحی بینی انجام دهید ؟

آیا به دنبال جراح مناسب هستید؟

جراحی زیبایی بینی امروزه شیوع بسیاری داشته است که بسیاری از افراد به دنبال انجام آن هستند و می خواهند اطلاعات لازم را در این حوزه کسب نمایند . در ادامه به توضیح بیشتر جراحی بینی می پردازیم .

جراحی بینی

هدف جراحی زیبایی بینی این است که اشکالات ظاهری بینی برطرف شود و ظاهر مطلوب تری به خود بگیرد ، ممکن است در ظاهر بینی ایرادی وجود داشته باشد که با رفع آن شخص احساس اعتماد بنفس بیشتری نماید و در موفقیت های فرد تاثیر بگذارد و در عین حال اگر بینی مشکلات عملکردی مانند انحراف داخلی بینی ، پولیپ بینی و یا سینوزیت مقاوم به درمانی داشته باشد ، می توان با جراحی زیبایی بینی اصلاح کرد که عملکرد بینی بهبود یابد . افراد زیادی در طول زندگی خود مشکل تنفسی داشته اند و می توانند با یک جراحی بینی به این مشکل خود پایان دهند .

نمونه جراحی بینیچگونگی جراحی بینی

هنگام جراحی بینی ، پوست بینی برش داده شده و از روی اسکلت استخوان بلند می شود و اشکالات غضروفی و استخوانی برطرف شده و انگاه پوست در جای خود قرار گرفته و دوخته می شود . طبعا بلند کردن پوست از روی بینی و جراحی روی بینی باعث التهاب می شود و این التهاب ، تورم ایجاد می کند . در نتیجه حتما بینی ها بعد از عمل ، ورم دارند که این تورم به تدریج  و به مرور زمان کاهش می یابد البته مدت زمان کاهش ورم بینی به نوع بینی نیز بستگی دارد و در بینی استخوانی خیلی زودتر از بینی گوشتی این تورم کاهش می یابد . معمولا زمان کاملی که برای جا افتادن بینی استخوانی در نظر گرفته می شود ، یکسال است و برای بینی گوشتی یک و نیم تا دو سال تخمین زده می شود . به این خاطر جراحان بینی توصیه می کنند بعد از عمل بینی زمان لازم را از بین رفتن تورم بدهند و بعد تصمیم به انجام ترمیم بینی بگیرند .

ترمیم بینی

در بعضی افراد ممکن است جراحی بینی به صورت مطلوب جواب ندهد البته این افراد قبل از انجام جراحی می توانند معیار های درست را پیش یبنی کنند که باعث شود از انجام جراحی بینی مجدد جلوگیری شود یکی از این عوامل انتخاب درست جراح بینی است . که اگر یک جراح زبده و با تجربه جراحی بینی را انجام دهد ، مسلما نتیجه موفقیت آمیزتری حاصل می شود . بر طبق گزارشات معمولا حدود ۵ تا ۱۰ درصد از عمل های زیبایی بینی به ترمیم بینی نیاز پیدا می کنند .

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

انواع ترمیم بینی

ترمیم بینی به دو دسته تقسیم می شوند .

یک مورد ترمیم بینی مواردی است که در ظاهر بینی ، اشکال قابل ملاحظه ای وجود دارد و یا اشکال عملکردی در بینی ایجاد شده است . در موارد دیگر این مشکلات در بینی وجود ندارد و تنها فرد از فرم بینی احساس رضایت نمی کند و برای جراحی ترمیمی مراجعه می نماید .

کلام آخر

جراحی بینی جزو عمل های زیبایی است که باید دقت زیادی در انجام آن داشت زیرا علاوه بر ظاهر فرد عملکرد و سلامتی بیمار نیز تحت شعاع قرار می گیرد . شما می توانید با انتخاب یک جراح بینی خوب در کرج از عوارض بعد از جراحی بکاهید .

در ادامه برای آشنایی بیشتر، چند نمونه از جراحی بینی توسط دکتر عباس نوروزی جراح گوش و حلق و بینی را مشاهده نمایید.

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

پاسخ

4 × 1 =