هزینه جراحی بینی
16 فوریه

هزینه جراحی بینی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

هزینه جراحی بینی

آیا هزینه جراحی بینی تابع یک عدد ثابت است ؟

چه چیز در اعلام هزینه جراحی بینی تاثیرگذار است ؟

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که برای عمل بینی چه مقدار هزینه لازم است و یا عمل بینی می تواند با هزینه پایین انجام شود یا نه !

با ما همراه باشید تا در این مقاله در مورد هزینه هایی که برای عمل بینی نیاز است آگاهی کامل به دست آورید .

جراحی بینیجراحی بینی

جراحی بینی یک هنر است و انطباق علم و هنر محسوب می شود در نتیجه در تمام دنیا هزینه جراحی بینی تابع کیفیت کاری است که جراح ، برای بیمار انجام می دهد . این مسئله مسلما در کشور ما نیز بر قرار بوده و ما مشاهده می کنیم عمل بینی با هزینه های پانصد هزار توامان تا پنجاه میلیون تومان ، انجام شده است .

البته اکنون نرخ های تقریبی مشخص شده است و کد های استانداری تعیین گشته که جراح زیبایی بینی موظف به رعایت آن می باشد . اما باز هزینه قطعی برای جراحی ، نمی توان تعیین نمود زیرا جراحی که در مدت زمان کوتاهی انجام می شود با جراحی بینی چند ساعته یکسان نخواهد بود و هزینه اعلامی بسته به نوع بینی و مشکلاتی که در بیمار وجود دارد متغیر می باشد .

هزینه جراحی بینی تابع چیست ؟

بینی هایی که عمل بینی روی آن ها انجام می شود ممکن است دچار آسیب دیدگی باشند . شکستگی ، انحراف شامل این گزینه ها می باشد و یا ممکن است در عملی ، گرافت گذاری صورت گیرد . در مواردی نیز نیاز به ترمیم باشد و روی بینی بیمار ، قبلا عمل انجام شده و به دلایل مختلف نیاز به تکرار جراحی شده است . همه این موارد در هزینه های اعلام شده تاثیر می گذارند. در کل می توان هزینه های جراحی را تابع موارد زیر دانست :

  • تابع مدت زمان انجام جراحی می باشد .
  • تایع تجربه جراح ، که قرار است جراحی بینی را انجام دهد .
  • تابع کیفیت کاری که انجام می شود .
  • تابع سختی عمل (با توجه به شرایط بیمار تعیین می شود )

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : 09359829002 – 09124231242

اینستاگرام

جراحی بینی موفق

جراحی بینی به خاطر تاثیر زیادی که در چهره می گذارد ، جزو عمل های زیبایی پر مخاطب می باشد . عوامل زیادی به جز هزینه ، در این جراحی زیبایی موثر خواهد بود مثل حفظ و بهبود عملکرد بینی که در سلامت بیمار اهمیت دارد .

نتیجه گیری

در نتیجه جراحی بینی برای داشتن یک بینی مناسب و زیبا در عین حال سالم برای بیمار است . هزینه های اعلام شده به عوامل مختلف بستگی دارد که توسط جراح بینی تعیین می شود. از آنجایی که تجربه و کیفیت انجام جراحی حائز اهمیت است باید در انتخاب جراح دقت لازم را داشته باشید . جراح بینی در کرج با متد های جدید جراحی همراه با تجهزات مناسب توانسته در این زمینه خدمات ارزنده ای ارائه دهد . شما می توانید با مراجعه به این مرکز از مشاوره و خدمات دیگر بهره مند شوید .

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

پاسخ

2 × 5 =