۲۸ خرداد

ویژگی جراح بینی خوب

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۲]
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

ویژگی جراح بینی خوب

آیا به دنبال جراحی بینی خود هستید ؟

آیا می دانید یک جراح خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

امروزه با توجه به پرطرفدار شدن جراحی های زیبایی ، عمل بینی نیز جزو عمل های پر مخاطب قرار گرفته است . در جراحی بینی تشخیص جراح مناسب اهمیت دارد در انی بخش به توضیح بیشتر یک جراح خوب می پردازیم .

جراحی بینی

عمل جراحی بینی جزو عمل هایی است که عمل های بزرگ و ماژول محسوب نمی شود اما در حین کوچک بودن جراحی یک عمل پر خطر است و باید به درستی انجام شود چرا که به جز زیبایی سلامت بیمار را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد .این عمل جزو عمل هایی است که نیاز به بستری شدن در بیمارستان ندارد و بیمار بعد از گذراندن چند ساعت دوره نقاهت می تواند ترخیص شود و مراقبت های بعد از جراحی بینی را در منزل انجام دهد .

برای مشاهده بهتر، در ادامه چند نمونه از عمل های زیبایی بینی یک جراح بینی در کرج قرار داده شده که بهترین نتیجه درمانی ممکن را بریا بیمار داشته است.

زمان جراحی بینی

مدت زمان عملی که برای این جراحی در نظر گرفته می شود حدودا ۱.۵ تا ۲ ساعت است البته این زمان میانگین جراحی های بینی بوده و زمان دقیق بسته به جراح می تواند متفاوت باشد .

نوع بیهوشی برای جراحی بینی

نوع بیهوشی که برای بیمار استفاده می شود به دو نوع است که هر دو نوع را می توان برای بیمار به کار برد . به این صورت که هم نوع بیهوشی کامل را بریا بیماران به کار برد و هم بیهوشی موضعی به همراه دارو های خواب آور که یبمار کمتر درد را حس کند .

چطور جراحی بینی موفقی داشته باشیم؟

اگر در جراحی بینی مراجعه کنندگان نکات مهم قبل از عمل جراحی بینی را عمل نمایند مطمئنا تا حد بالایی می توانند نتیجه مورد نظر را به دست آورند . این اقدامات قبل از عمل می تواند بسیار مهم باشد و یکی از این موارد که می توان گفت مهم ترین مورد در عمل بینی است انتخاب یک جراح مجرب است . جراح بینی در انجام عمل بسیار تاثیر گذار خواهد بود پس باید با تحقیق و دقت بالا یک جراح بینی خوب برگزینند .

امروزه موارد زیادی گزارش شده که جراحی بینی تسط افرادی که در این زمینه تخصص و تجربه کافی را نداشتن دست به جراحی زده و بیشتر با آزمون و خطا دست به جراحی می زنند . در این زمینه بیمار متضرر خواهد شد . البته گاهی این ضرر ها جبران ناپذیر بوده و به جز زیبایی عملکرد بینی را به مخاطره می اندازد حال اینکه بیمار هزینه زیادی را برای چنین جراحی متقبل شده است .

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

جراح بینی خوب

برای شناخت جراح بینی خوب نمی توان تنها به چند نمونه عمل شده بینی توسط پزشک مورد نظر اکتفاء کرد و یا با تایید اطرافیان و دوستان پزشک را انتخاب کرد و باید بررسی شود و جراح را به خوبی بشناسند و یا در سایت نظام پزشکی مراجعه کرده و اسم دکتر و تخصص وی را مشاهده نمایند . گاهی مراجعه کنندگان بعد از عمل بینی خود متوجه شده اند که جراح به هیچ عنوان تاییدیه جراحی نداشته و تخصص پزشک در این زمینه نبوده است .

کلام آخر

جراح بینی با تجربه و مهارت خود می تواند با در نظر گرفتن ویژگی های چهره بیمار و مشکلات عملکردی وی بهترین روش درمانی را انتخاب کند تا نتیجه رضایتمندی برای بیمار به وجود آید . برای مشاوره های بیشتر می توانید با جراح بینی خوب در کرج تماس حاصل نمایید .

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

پاسخ

6 + نوزده =