۰۱ بهمن

نکات مهم قبل از جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

نکات مهم قبل از جراحی بینی

آیا می دانید قبل حراجی بینی باید چه اطلاعاتی داشته باشید ؟

عمل بینی از مخاطبان زیادی برخوردار است و افراد زیادی را درگیر چگونگی و شرایط جراحی بینی می کند که لازم است نکاتی را قبل از عمل بینی بدانند. در این مقاله ما به بررسی مواردی از آن می پردازیم.

جراحی بینی به دلایل مختلفی از جمله زیبایی ، شکستگی ، انحراف و … توسط جراح بینی خوب انجام می شود.

جنس پوست بینی

برای قبل از عمل لازم است که شخص بداند که چه بینی برای عمل مناسب است و چه انتظاراتی می توانند داشته باشند. یکسری عوامل هستند که در نتیجه جراحی خیلی موثرند. عمقی ترین و اصلی ترین آن جنس پوستی است که فرد دارد. پوست هایی که چرب یا ضخیم هستند و حالت متخلل دارند این پوست ها به راحتی شکل نمی گیرند و در روند جراحی بینی باید توجه بیشتری شود و بر عکس ، پوست های نازک و خشک راحت تر شکل می گیرند و زودتر نتیجه دلخواه حاصل می شود.

در نتیجه هر تغییری که درعمل جراحی بینی روی اسکلت غضروفی و استخوانی بینی می دهیم اگر فرد پوست ضخیم و یا چرب داشته باشد، نمونه خارجی خوبی نخواهد داشت . پوست های خیلی نازک هم آن چنان که باید نتیجه بخش نخواهد بود . پوست های ما بینی که نه زیاد خشک و چرب هستند پوست های مناسب تری برای جراحی بینی هستند یا به اصطلاح نه زیاد گوشتی هستند و نه خیلی استخوانی .

سن فرد در عمل جراحی بینی

در جراحی بینی سن افراد هم تاثیر می گذارد و سن های پایین تر نتایج بهتری می گیرند. معمولا اشخاص به دنبال کوچک تر شدن بینی هستند و پوست ها در سنین پایین تر، قابلیت جمع شدن بیشتری دارند. به این صورت که در عمل بینی از پوست چیزی حذف نمی شود و فقط اسکلت بینی کوچک و یا شکل داده می شود و پوست باید به مرور زمان منقبض شده و شکل بینی را به خود بگیرد. پوست های جوان این قابلیت را بیشتر از افرادی که در سنین بالا هستند، دارند و جراحی زیبایی بینی محسوس تر است.

ابعاد صورت در عمل جراحی بینی

مورد دیگری که در جراحی بینی لحاظ می شود ابعاد صورت فرد است به خصوص اندازه قسمت میانی صورت ، یعنی نسبت طول بینی به طول لب . این قسمت از کار را بهتر است به عهده متخصص جراح بینی قرار دهید که تصمیم بگیرد ، بینی چقدر سربالا باشد یا چقدر کوچک شود. زیرا گاهی ممکن است بینی به تنهایی در اندازه ای که شما تصمیم می گیرید، کوچک شود، زیبا باشد اما اصلا این حالت بینی مناسب چهره شما نباشد و کاملا نامتناسب شود. این عامل می تواند تاثیر جدی در چهره بگذارد و باید به مشورت های قبل از عمل که توسط جراح بینی خوب گفته می شود ، توجه شود.

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

نتیجه گیری

آنچه که در این مقاله عنوان شد بخش های مهمی از جراحی بینی بوده که می تواند قبل از انجام عمل به کمکتان بیاید و در تصمیم گیری شما را همیاری کند، تا جراحی بینی بتواند به شما زیبایی مناسب را هدیه دهد.

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

پاسخ

شانزده − 8 =