۱۳ مهر

انواع جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مدت زمان مطالعه ۱ دقیقه

انواع جراحی بینی

بینی به خاطر ویژگی منحصر به فرد خود تاثیر زیادی در چهره دارد . بینی تناسبات صورت را تنظیم می کند و با مرکزیت خود اجزای بالا را به اجزای پایین چهره متصل می کند . بینی علاوه بر تاثیرات ظاهری از نظر عملکرد نیز اهمیت زیادی دارد که می تواند در تنفس و فعالیت های روزانه فرد موثر باشد . حال به دلایل بینی دچار آسیب می شود و یا به صورت مادرزادی با مشکل همراه بوده است در این صورت جراحی بینی یک راه مناسب برای برطرف کردن آسیب های احتمالی است . اما این جراحی با روش های مختلف انجام می شود که در ادامه به توضیح بیشتر آن می پردازیم .

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

تفاوت جراحی باز و بسته بینی

در صورتی که در روش بسته اگر بینی مشکل زیادی نداشته باشد ، کاربرد دارد و در این حالت بینی دچار کبوری و تورم کمتری می شود چون پوست بینی به طور کامل از استخوان بینی جدا نشده است .

زمان بهبودی نیز در دو حالت متفاوت است به طوری که در جراحی باز بینی بعد از حدود ۱۰ روز بهبود می یابد و این زمان در حالت بسته به ۲ روز کاهش می یابد .

زمان عمل در حالت بسته حدود ۳۰ دقیقه تخمین زده می شود ، در صورتیکه در حالت باز این زمان به یک تا دو ساعت تغییر می کند .

موارد گفته شده به معنای تایید یک روش نسبت به دیگری نیست و جراح بینی با توجه به شرایط بیمار روش مناسب را تعیین می کند . در نتیجه انتخاب بهترین جراح بینی می تواند در داشتن نتیجه مطلوب موثر باشد .

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

پاسخ

شانزده + هفده =