۱۷ اردیبهشت

جراحی بینی کج

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

جراحی بینی کج در کرج

آیا به دنبال جراحی بینی خود هستید ؟

آیا بینی شما دچار انحراف و کجی بیش از اندازه است ؟

با ما همراه باشید تا در ادامه به اطلاعات بیشتری در مورد جراحی کجی بینی دست یابید و نگران ظاهر نامطلوب آن در چهره خود نباشید .

بینی های کج و منحرف

هر زمان که در طول رشد آسیبی به غضروف های بینی وارد شود ، بینی از مسیر طبیعی خود خارج می شود و به تدریج کج و منحرف می گردد . این انحراف هم در ظاهر مشهود خواهد بود و هم باعث انحراف تیغه بینی خواهد شد .

به دلیل رشد غیر متقارن دو طرف بینی و همچنین تطابق بینی جهت بهتر تنفس کشیدن ، باعث می شود جهت بینی ها تغییر کند. جراح بینی باید این تفاوت ها را بشناسد تا ضمن بهبود ظاهر بینی ، عملکرد درمانی بینی نیز بهتر شود و بیمار بتواند از دو طرف بینی بهتر تنفس داشته باشد .

نمونه جراحی بینیبینی کج

بینی کج از جمله معضلات زیبایی بینی است . این نوع بینی ها هم از داخل انحراف دارند و هم از بیرون و در ظاهر بینی به سمت راست یا چپ کج هستند .

چند نوع کجی برای بینی وجود دارد ؟

یک نوع کجی برای بینی در نظر گرفته می شود که از بالا تا پایین کلا انحراف دارد . نوع دوم کجی به شکل c شکل است . یعنی به این صورت دچار انحراف و کجی شده است . به این صورت که از بالا و پایین مشکلی نداشته اما از ناحیه وسط به چپ و یا راست کج شده است . در این دسته از بینی ها توضیحی که قبل از جراحی بینی به بیمار داده می شود ذکر این نکته است که به ندرت کجی نامحسوسی ، بعد از جراحی باقی می ماند . جراحی این نوع بینی ها بسیار حساس بوده و باید نزد متخصص جراح بینی خوب انجام شود .

نوع دیگری از کجی هایی که در بینی ها وجود دارد که کل صورت دچار نوعی عدم تقارن است . در این حالت باید دقت شود عمل جراحی بینی به شکلی انجام شود که فرم نهایی بینی با چهره بیمار تناسب داشته باشد .

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

روش جراحی بینی کج

روش های مختلفی برای انجام جراحی بینی کج وجود دارد ولی روشی که تقریبا در این چند سال اخیر توصیه یافته است و مورد استفاده قرار می گیر، استفاده از گرافت ها و یا غضروف هایی است که از خود تیغه وسط بینی بیمار گرفته می شود و در سمت مقعر ، بین تیغه وسط و دیواره کناری بینی و یا استخوان قرار داده می شود . این گرفت ها به منظور گسترش دادن فضا برای تنفس و اصلاح قسمت مقعر به کار می رود .هر بینی کج یک قسمت مقعر دارد و یک قسمت محدب یا برون رفته . زمانی که بخواهیم قسمت مقعر و یا تورفتگی را اصلاح کنیم ، باید با اضافه کردن به بازسازی این قسمت بپردازیم .

نتیجه گیری

با تکنیک های جدید جراحی زیبایی بینی می توان گفت نتایج بینی های کج و منحرف بسیار پیشرفت کرده و بیماران بعد از عمل رضایت کامل خواهند داشت . شما می توانید با مراجعه به جراح بینی خوب در کرج مشاوره های لازم را بگیرید .

مقالات مرتبط

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

پاسخ

4 × 1 =