۱۱ آبان

جراحی بینی در فصل سرما

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

جراحی بینی در فصل سرما

جراحی بینی از جمله عمل های پرمخاطب در دنیا محسوب می شود . هر ساله افراد زیادی به دنبال یافتن شرایط مساعد برای انجام این جراحی هستند .  یکی از این شرایط فصل مناسب برای انجام جراحی بینی است . اگر شما هم یکی از علاقه مندان این جراحی باشید مسلما به این نکته دقت کرده اید که چه فصلی برای انجام این جراحی مناسب تر است و اکنون با شروع فصل سرما ، آیا می توان جراحی بینی موفقیت آمیزی داشت و یا خیر ؟ با ما همراه باشید در ادامه به توضیح بیشتر این موضوع پرداخته خواهد شد .

نمونه عمل بینیجراحی بینی

جراحی بینی در انواع مختلف بسته و باز و به شکل بینی طبیعی ، فانتزی و بینی نیمه فانتزی فرم دهی می شود . بهترین جراح بینی با توجه به شرایط بینی بیمار بهترین حاات را برای بیمار انتخاب می کند که این فرم انتخابی بیشترین هماهنگی را با چهره فرد داشته باشد و با دیگر اجزای صورت کتناسب باشد .

جراحی بینی در فصل سرما

شاید این طور به نظر بیاید جراحی بینی در فصل سرما می تواند در نتیجه جراحی تاثیر نامطلوب داشته باشد . نظرات مختلفی در این مورد وجود دارد که عموم حراحان بینی به فصل خاصی برای جراحی اشاره نمی کنند و افراد می توانند با رعایت نکات در هر فصلی اقدام به جراحی بینی نمایند .

در فصل سرما یکی از نکاتی که مورد بحث قرار می گیرد خشکی بینی است . این خشکی به خاطر استفاده از وسایل گرمایشی به وجو می آید که موجب از دست رفتن رطوبت هوای منزل می شود . این کاهش رطوبت به مخاط بینی آسیب می رساند و باعث صرف انرژی بیشتر برای بینی می شود که بتواند مخاط بینی را مرطوب نگه دارد . حال اگر بینی جراحی شده باشد ، به خاطر وجود تغییرات ایجاد شده رطوبت و مایعات بینی به شدت کم می شود .

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

مراقبت از جراحی بینی در فصل سرما

معمولا افرادی که در فصل سرما جراحی بینی انجام می دهند از این موضوع نارضایتی دارند که با رعایت نکاتی این مشکل نیز برطرف می شود . این نکات می تواند استفاده از سرم های نمکی ، اسپری و یا بهره گیری از دستگاه های بخور باشد که می توانند رطوبت از دست را به مخاط بینی بازگردانند . این توصیه های در جلسه مشاوره در اختیار بیمار قرار می گیرد و جراح موظف است اطلاعاتی که فرد نیاز دارد ، در اختیار وی قرار دهد .

در نتیجه می توان این طور ذکر کرد که جراحی بینی در فصل گرما و یا سرما بلامانع است و رانجام مراقبت هایی بعد از جراحی می توان به نتیجه دلخواه دست یافت . شما می توانید برای آشنایی بیشتر با بهترین جراح بینی مشاوره نمایید .

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

پاسخ

5 × یک =