۱۵ دی

جراحی بینی طبیعی در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

جراحی بینی طبیعی یکی از جراحی های متداول و پرطرفدار می باشد. بسیاری این جراحی را به دلیل ظاهر متناسب و طبیعی ای که به بینی می دهد انتخاب می کنند. اگر می خواهید بیش تر در مورد جراحی بینی طبیعی بدانید با ما در این مقاله همراه باشید.

جراحی-بینی-طبیعی

در سال های اخیر شاید به دلیل تغییر معیارهای زیبایی، سادگی در چهره بیش تر مورد توجه قرار گرفته است. بنابراین جراحی های زیبایی به سمت و سوی تغییر های اساسی و در عین حال طبیعی و متناسب با دیگر اعضای بدن رفته است. آمارها نشان می دهند که جراحی بینی در کشور ایران روند صعودی به خود گرفته است. ایران جزو ده کشور اول در زمینه جراحی زیبایی می باشد و پزشکان حاذقی را در این زمینه پرورش داده است.

جراحی بینی معمولا با هدف تغییر سه بخش عمده انجام می شود: استخوان بینی، غضروف نوک بینی و پوست بینی؛ گاهی اوقات فرد به دلیل قوزی که در ابلای استخوان بینی خود دارد اقدام به عمل زیبایی بینی می کند؛ برخی مواقع فرد به دلیل داشتن بینی گوشتی و پوست ضخیم بینی و یا گاهی به علت بزرگی غضروف بینی اقدام به این عمل زیبایی می کنند. به طور معمول زمانی که بیمار جهت انجام عمل زیبایی بینی به پزشک مراجعه می کند پس از کعاینه بینی و بررسی نواقص آن، با توجه به خواسته خود فرد، نوع عمل بینی تعیین می شود؛ اگر فرد به دنبال تغییرات ظاهری زیادی باشد مانند کوچک شدن زیاد بینی، جمع شدن بیش از حد پره های بینی و یا بالا رفتن نوک بینی باید عمل بینی فانتزی و یا نیمه فانتزی برای اون انجام شود. اگر بیمار تنها تمایل دارد که ناهنجاری های بینی وی برطرف شده و چندان مشخص نباشد که عمل زیبایی بر روی بینی انجام شده است مسلما بهترین انتخاب عمل بینی طبیعی خواهد بود.

تفاوت جراحی بینی طبیعی و فانتزی

در گذشته به علت عدم وجود عکس های سه بعدی از بینی که معمولاً پیش از جراحی بینی از بیمار گرفته می شود، جراحی های بینی غالباً با یک مدل مشخص انجام می شد. این مدل ها بیش تر مدل های فانتزی یا عروسکی بودند. اما امروزه تنها در صورتیکه تقاضای بیمار منطقی بوده و باعث ایجاد مشکلی در سلامت وی نشود، جراح بینی نظر وی را مبنی بر فنتزی یا نیمه فانتزی بودن در عمل اعمال می نماید.

عمل بینی طبیعی:

مطمئنا زمانی که صحبت از طبیعی بودن عمل بینی می شود، منظور عدم مشاهده تغییر در بینی قبل و بعد از عمل نیست؛ بلکه منظور این است که در این گونه عمل بینی قرار است تنها نواقص و ناهنجاری های ظاهری و نیز مشکلات تنفسی (در صورت وجود) برطرف گردد! در نتیجه نباید پس از عمل طبیعی بینی انتظار واکنش شدید اطرافیان مبنی بر تغییرات اساسی در صورت خود را داشته باشید. هدف از انجام عمل طبیعی بینی این است که بینی فرد با سایر اعضای صورت در هماهنگی کامل قرار بگیرد لذا نباید نوک بینی بیش از اندازه به سمت بالا برده شود، گودی استخوان بالای بینی بیش از حد زیاد باشد و یا پره های بینی خیلی کوچک و جمع گردد. این عمل بینی با توجه به اینکه تغییرات محسوس و غلو شده ای در صورت فرد ایجاد نمی کند انتخاب افراد زیادی بخصوص مردان است.

نتیجه گیری

امروزه جراحی بینی طبیعی در شهرهای کوچک و بزرگ ایران همچون تهران، کرج و.. طرفداران زیادی پیدا کرده است. شما می توانید با مراجعه به جراح بینی خوب و حرفه ای به بینی زیبا و در عین حال طبیعی دست پیدا نمایید.

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

پاسخ

پنج × یک =