۱۵ دی

جراحی بینی طبیعی در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مدت زمان مطالعه ۱ دقیقه

جراحی بینی طبیعی

آیا تا به حال به نتیجه جراحی بینی طبیعی فکر کرده اید؟

آیا تا کنون نمونه کارهای جراحی بینی طبیعی را دیده اید؟

جراحی بینی طبیعی یکی از جراحی های متداول و پرطرفدار می باشد. بسیاری این جراحی را به دلیل ظاهر متناسب و طبیعی ای که به بینی می دهد انتخاب می کنند. اگر می خواهید بیش تر در مورد جراحی بینی طبیعی بدانید با ما در این مقاله همراه باشید.

جراحی-بینی-طبیعی

جراحی-بینی-طبیعی

در سال های اخیر شاید به دلیل تغییر معیارهای زیبایی، سادگی در چهره بیش تر مورد توجه قرار گرفته است. بنابراین جراحی های زیبایی به سمت و سوی تغییر های اساسی و در عین حال طبیعی و متناسب با دیگر اعضای بدن رفته است.

آمارها نشان می دهند که جراحی بینی در کشور ایران روند صعودی به خود گرفته است. ایران جزو ده کشور اول در زمینه جراحی زیبایی می باشد و پزشکان حاذقی را در این زمینه پرورش داده است.

برخی از مراجعین خواستار ظاهر طبیعی و در عین حال زیبا پس از جراحی بینی می باشند. برخی دیگر برای انجام جراحی بینی فانتزی به جراح بینی مراجعه می کنند. اما در هر دو صورت جراح بینی ظاهر، سایز و اندازه سوراخ های بینی را تغییر داده و مشکلات بینی همچون پلیپ بینی را درمان می کند. تمامی این تغییرات می تواند در طی یک جلسه جراحی صورت بگیرد.

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

تفاوت جراحی بینی طبیعی و فانتزی

در گذشته به علت عدم وجود عکس های سه بعدی از بینی که معمولاً پیش از جراحی بینی از بیمار گرفته می شود، جراحی های بینی غالباً با یک مدل مشخص انجام می شد. این مدل ها بیش تر مدل های فانتزی یا عروسکی بودند. اما امروزه تنها در صورتیکه تقاضای بیمار منطقی بوده و باعث ایجاد مشکلی در سلامت وی نشود، جراح بینی نظر وی را در عمل اعمال می نماید.

نتیجه گیری

امروزه جراحی بینی طبیعی در شهرهای کوچک و بزرگ ایران همچون تهران، کرج و.. طرفداران زیادی پیدا کرده است. شما می توانید با مراجعه به جراح بینی خوب و حرفه ای به بینی زیبا و در عین حال طبیعی دست پیدا نمایید.

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

پاسخ

15 − سه =