۱۸ تیر

فصل مناسب برای جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

فصل مناسب برای جراحی بینی

آیا شنیده اید که فصل زمستان برای عمل بینی مناسب تر است ؟

آیا می خواهید بینی خود را عمل کنید و از ظاهر آن راضی نیستید ؟

آیا به دنبال جراح بینی مناسب هستنید ؟

امروزه جراحی بینی بسیار پر مخاطب شده است که می توان آن را جزو شایع ترین عمل های زیبایی در بین افراد دانست . این امر باعث شده سوالات بسیاری در این حوزه مطرح شود که ما در این بخش به توضیح فصل مناسب برای انجام جراحی بینی می پردازیم .

نمونه جراحی بینیجراحی بینی

بینی های افراد با هم متفاوت هستند و در حالت کلی می توان آن ها را در دو بخش بینی استخوانی و گوشتی تقسیم بندی کرد . معمولا بینی های گوشتی نیاز به مراقبت بیشتری بعد از عمل دارند و برای عمل از حساسیت بیشتری برخوردارند .

جراحی بینی می تواند علاوه بر زیبایی به بهبود عملکرد بینی نیز کمک نماید و جنبه درمانی نیز داشته باشد . بسیاری از افراد مشکل تنفسی دارند و یا انحراف تیغه بینی باعث ایجاد مشکلاتی برای آن ها شود که با این عمل می توان این مسائل را حل نمود .

چه فصلی برای عمل بینی مناسب است؟

با شروع فصل گرما یا سرما این سوال در ذهن افرادی که به دنبال جراحی بینی هستند ، ایجاد می شود که چه فصلی مناسب است تا اقدام به عمل بینی نمایند . بسیاری از افراد راغب هستند در فصل سرما بینی خود را عمل کنند . می توان در این باره این موضوع را بررسی نمود که تغییر فصل ها تاثیری در انجام عمل زیبایی بینی ندارد و افراد حتی اگر در مناطق سردسیر و یا گرمسیر زندگی کنند ، می توانند اقدام به عمل نمایند . این تصور که فصل سرما برای عمل مناسب تر است از این موضوع نشأت می گیرد که معمولا بیماران در فصل گرما برای چسب زدن و مراقبت های لازم برای بعد از عمل بینی کم تحمل هستند و گرما باعث کلافگی آن ها می شود به این خاطر بیشتر در فصل سرما به دنبال عمل بینی هستند . در مواردی نیز افرادی بیشتر مستعد سرماخوردگی هستند و بیشتر در فصل سرما دچار بیماری می شوند که به آن ها توصیه می شود در فصل گرما این عمل را انجام دهند .

در حالت کلی انجام عمل بینی در هر فصلی در نتیجه بینی تاثیر گذار نخواهد بود و نتیجه بینی متاثر از ویژگی های جسمی بیمار و داشتن تجربه لازم پزشک معالج ، تعیین می شود .

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

کلام آخر

جراحی بینی یک عمل زیبایی کم خطر است اما به خاطر تاثیراتی که در ظاهر و جسم فرد می گذارد ، اهمیت زیادی دارد . عمل بینی در روحیه و اعتماد بنفس بیمار نیز موثر است . به این خاطر توصیه می شود در انتخاب یک جراح بینی خوب در کرج نهایت دقت را داشته باشید تا بتوانید با اطمینان یک نتیجه رضایت مندی دریافت نمایید .

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

پاسخ

12 − یک =