۰۹ اردیبهشت

ماساژ بعد از جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۴]
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

ماساژ بعد از جراحی بینی

ماساژدادن در بینی های گوشتی و یا استخوانی و پهن ، خیلی موثر بوده و استفاده از روش های درست باعث می شود ورم بینی زودتر از بین برود و یا بینی در حالت بهتری قرار گیرد .

جراحی بینی

جراحی بینی از جمله عمل های زیبایی است که به دلایل مختلف انجام می شود . اما جزو درمان هایی است که بعد از انجام عمل ، مراقبت های بعد از آن ، در نتیجه جراحی بسیار با اهمیت هستند . جراحی بینی بعد از گرفتن عکس های متعدد از زوایای مختلف بینی بیمار ، معایب ظاهری بینی را تشخیص می دهد و با مشورت بیمار به نتیجه نهایی برای تغییر شکل بینی می رسند .

نمونه جراحی بینیعمل بینی چگونه است ؟

عمل جراحی بینی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و بیمار در طول عمل دردی را احساس نمی کند . جراحی رینوپلاستی باز یا عمل جراحی بینی ، با یک برش پوستی در زیر بینی شروع می شود و آنگاه این برش به داخل مخاط بینی گسترش داده می شود . این روش معمولا در بیمارانی که لازم است روی بینی تغییرات زیادی داده شود ، به کار می رود . برش ها بیشتر در بخش های داخلی بینی ایجاد شده و قابل مشاهده نیستند .

ماساژ بینی

نحوه صحیح به این نحو است که با شصت دست ، دو طرف بینی از بالا تا پایین روی گونه ها ماساژ داده می شود ، ممکن است هنگام ماساژ دادن درد احساس شود که طبیعی است . ماساژ می تواند با چسب و یا بدون چسب انجام شود . مدت زمان ماساژ حدودا ۱۰ دقیقه است و دو یا سه بار در روز انجام می شود .  این روند دو تا سه ماه بعد از جراحی بینی ادامه پیدا می کند . در مواردی که پوست به سطح زیرین چسبیده است با این روش ماساژ انجام می شود که دو طرف لبه بینی گرفته شده و به سمت بالا بلند می کنیم تا پوست از قسمت زیرین جدا شود .

چگونگی ماساژ بینی

برای ماساژ دادن دو انگشت خود را در دو طرف بینی قرار داده و موازی با خط بینی حرکت می دهیم . انگشت را در دو طرف بینی به مدت ۲۰ ثانیه نگه می داریم . قسمت بالا روی بینی به خاطر ایجاد ورم می توان با انگشت شصت به سمت داخل نگه داشته به مدت ۲۰ ثانیه و کمی به سمت بالا ماساژ داد . باید دقت شود در حین ماساژ به نوک بینی فشار وارد نشود زیرا ممکن است باعث افتادگی بینی شود .

دکتر عباس نوروزی جراح و متخصص گوش و حلق وبینی و جراح بینی در کرج از بروز ترین تکنیک ها برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی استفاده می نماید.

شماره های تماس : ۰۹۳۵۹۸۲۹۰۰۲ – ۰۹۱۲۴۲۳۱۲۴۲

اینستاگرام

کلام آخر

جراحی بینی جزو عمل های حساسی است که علاوه بر جراح بینی باید بیمار نیز همکاری های لازم را داشته باشد . شما می توانید برای مشاوره های بیشتر با جراحی بینی در کرج تماس حاصل کنید و اطلاعات بیشتری از روند درمان این جراحی به دست آرید .

درباره نویسنده

دکتر عباس نوروزی
متخصص گوش،حلق و بینی ( جراح زیبایی بینی) با انجام جراحی های بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیم بینی در کرج و تهران . دکتر عباس نوروزی با اعمال جراحی زیبایی بینی و میزان رضایتمندی بالای مراجعین عزیز همراه شما خواهد بود .

پاسخ

5 × 5 =